Menu

8 thoughts on “ Ska Ntswara - Om Alec Khaoli* - Sekuru (Vinyl, LP, Album) ”

 1. Yojin says:
  Label: Gallo - HUL • Format: Vinyl LP, Album • Country: South Africa • Genre: Funk / Soul, Pop • Style: Synth-pop, Bubblegum Om Alec Khaoli* - Sekuru (, Vinyl) | Discogs Explore/5(8).
 2. Tanos says:
  Mar 12,  · Complete demo/sample album. X7 tracks.
 3. Vishura says:
  Bass guitarist 'Om' Alec Khaoli first hit the big time in the 70s with Afrorock supergroup Harari (formerly the Beaters), along with Sipho 'Hotstix' Mabuse, Funky Masike Mohapi and others. When he went solo he took Donovan Knox to the USA to record 'Brown Sugar' (under the name Umoja) at A&M studios in LA.
 4. Shaktigore says:
  Free Download Sekuru Om Alec Khaoli Umoja MP3, Size: MB, Duration: 4 minutes and 31 seconds, Bitrate: Kbps.
 5. Akinolkree says:
  Kënga “Despacito” është bërë tashmë fenomenale dhe ka arritur rreth 2,2 miliard klikime në rrjetin social Youtube për kaq pak kohë. Pavarësisht faktit se kënga është në gjuhën spanjolle kjo nuk i ka penguar njerëzit në të gjithë botën që ta bëjnë atë të thyejë rekorde dhe të bëhet hit i padiskutueshëm. Madje në Britaninë e madhe ëshë e vetmja këngë në.
 6. Micage says:
  E be e šetše e le bošego kudu ge Nolitha a swarwa ke boroko, hlogo ya gagwe e tletše bathohlapi, manyedi le basesi. Ka ntle dinaledi di be di phadima le ngwedi wa Afrika o dira meriti lefaseng la go oma. Gosasa o tla be a eya lewatleng lekga la mathomo. Leeto la gona ga le fele. Mebotong ye metsotho ya go hlahlagana le sefateng sa thaba ya magaga.
 7. Mom says:
  Aug 12,  · Muzik shqip, mp3 Shqip, Muzika shqiptare, alexacenmitchea.betcipigetithotapicumspenturnli.co Portali Muzikor Nora Ft. Mc Kresha - As ni zo Elvana Gjata - Afer dhe Larg [ALBUM ] Flori Mumajesi - Detaja [ALBUM ] ORIGINALLAT - DEAD MAN WALKING Ylber Idrizi - Knaqu zemer [Album ] Zanfina Ismaili -.
 8. Shaktile says:
  alexacenmitchea.betcipigetithotapicumspenturnli.co offer you the possibility to listen muzik shqip songs for free. The music listed at alexacenmitchea.betcipigetithotapicumspenturnli.co is uncopyrighted, in any way don't try to download or use for comercial purposes the listed music on alexacenmitchea.betcipigetithotapicumspenturnli.co, because you damage the Albanian music industry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *