Menu

8 thoughts on “ Vanga E - Šajeta Capra DOro* - Čestitke I Aplauzi (Cassette, Album) ”

 1. Kera says:
  Por Baba Vanga ka thënë gjithashtu se Obama do të jetë edhe presidenti i fundit i SHBA-së, që do të thotë se Presidenca e Trumpit do të përfundojë shumë shpejt. Gruaja është bërë e famshme për shkak të parashikimeve të ngjarjeve tronditëse, siç ishte sulmi i “11 Shtatorit”, krijimi i ISIS-it, apo katastrofa e .
 2. Dainos says:
  E shoqërura shpesh edhe me ‘syrin e djallit”,besohet se Hamsa është një nga hajmalitë më të forta kundër syrit të keq. Hamsa është një hajmali e gdhendur në formën e një dore që ka fuqi magjike kundër syrit të keq. Duke datuar përpara Krishtërimit dhe Myslymanizmit, simboli i dorës Hamsa ka disa kuptime fetare dhe vete.
 3. Fenos says:
  BABA VANGA JE PREDVIDELA NJENU SMRT: Kad budete čuli šta joj je rekla TRI MESECA pre POGIBIJE, ZALEDIĆETE SE! Silvana je godine gostovala u Bugarskoj, te odlučila da poseti čuvenu proročicu Vangu. Objavljeno: h. 94;.
 4. Faulabar says:
  Roditelji često uče djecu da je snaga volje sve što je potrebno za uspjeh. „Ako se više potrudiš, uspjećeš.“ Ali, je li to najkorisniji način kojim možete dostići svoje ciljeve? Je li to najkonstruktivniji način za iskazivanje snage volje?
 5. Yotaur says:
  Feb 24,  · PS: E imagjinoj eshte me se llogjike deri sa te ka ardhe fleta e arrestit nga drejtesia e kuptoj,qe je larg mafjes se pushtetit,por keshtu eshte bere plani,te filloj si fillim, me ju me cironkat e vogla, e mos kin merak, Ju garantoj %,e mbas jush,do filloje malorja e zenjes te peshqeve te medhenj, te Mafjes se pronave sidomos ne.
 6. Dazilkree says:
  Hoqa dore nga familja per nje burr, tani jam pishman se prinderit – Jam nje vajz posa kam mbushur te 26 vite si vajz e re me kan lodhur mendimet mirpo nuk ja kom ndu veshin shume kur vike dikush u dridhsha kur shkoja dikun u dridhsha mu bojke bajat ai vend Ne moshen 24 vjeqare u martova gjeta nje djal me msit djali punonte kontabilist kishim nje jete te lumtur me shetitke dite e nate po.
 7. Fekinos says:
  Siç mëson alexacenmitchea.betcipigetithotapicumspenturnli.co dorëheqja e tij do të miratohet nga kryeministri Mustafa sot, apo eventualisht nesër, e cila do t’i hap rrugë Kastratit të kthehet në degë me kohë të plotë. Kujtojmë se Avni Kastrati në zgjedhjet lokale të vitit , ishte mposhtur nga Agim Bahtiri i .
 8. Vikree says:
  Apr 25,  · Unë vij nga një familje e djathtë që ka mbështetur PD ndër vite. Po ashtu mbështes politikat e djathta dhe dua implementimin e tyre këtu. Mbështes PD-në edhe për faktin se ishte e para parti opozitare që mundësoi pluralizmin politik në Shqipëri. Unë jam pjesë e .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *